Jasmina Alagič Vrbovská sa po zverejnení kolekcie pre tehotné stretla s ostrou kritikou, smerujúcou práve k cenám jednotlivých produktov. Novopečená mamička to už preto viac nevydržala a po nátlaku otázok konečne zareagovala s vysvetlením, prečo sa jej kúsky nepredávajú v “priemerných” sumách.

Moderátorka televízie FashionTV sa po prevalení jej tehotenstva pustila do vlastného projektu. Spolu s Milanom Švingálom prerazila do módneho priemyslu s tehotenskou kolekciou, ktorou pred pár mesiacmi sľubovala zaplnenie diery na obchodnom trhu pre dámy s väčším bruškom.

Po veľkolepej prehliadke však prišlo pre množstvo žien sklamanie. Jasminina kolekcia s cieľom priniesť tehuľkám viac komfortu a pôvabu sa totiž predáva vo vyšších cenách, než dámy predpokladali. Napríkad tričko Momager, inšpirované rodinou Kardashian, si môžete zakúpiť za 40 eur, pričom jednotlivé overaly sa pohybujú až v stovkách eur. Viac o cenách sa dočítate >>>TU<<<.

Kritika na seba nenechala dlho čakať

Pobúrenie z nadpriemerených cien dalo Jasmine pocítiť množstvo žien. „Chápem, nie je to konfekčné, dalo to prácu, ale cieliť na tehotné takouto prestrelenou cenou, keď všetci vedia, že priemerný Čech a Slovák zarobí okolo 500 – 800 eur,” pohoršovala sa jedna z nich, čo známu brunetku nenechalo viac chladnou.

Jasmina sa po dlhej odmlke rozhodla vysvetliť výšku sumy jej služieb. „Ceny sú urobené priamo úmerne tomu, koľko stojí všetko, čo je za každým modelom,” uviedna na rovinu s tým, že stovky eur zahŕňajú nielen kvalitu materiálov, ale i značku a jedinečnosť modelov prispôsobených šitím priamo na zákazníka.

Ono to nefunguje tak, že ľudia začnú hovoriť, aké máme mať ceny a my ich také budeme dávať aj za cenu našej straty a vlastne budeme v mínuse, aby sme mohli obdarúvavať všetkých iba preto, aby sme vyhoveli všetkým, to sa skrátka nedá,” dodala na záver.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Jami_Tehotenska_Kolekcia, YouTube