Syn prominentného párika Jasminy Alagič a Patrika Rytmusa Vrbovského o pár dní dovŕši šesť mesiacov, a to je z pohľadu mnohých fanúšikov evidentne tá správna doba, kedy treba uvažovať o príchode ďalšieho prírastku. Balkánska kráska sa preto rozhodla otvorene zareagovať na dohady o tom, či sa chystá na dvojitú materskú, pričom zanechala veľmi úprimnú odpoveď.

Rytmus, Jasmina a Sanel tvoria v rámci slovenského šoubiznisu veľmi špecifickú trojicu. Hoci už pred narodením vytúženého chlapčeka sa o osudy manželov Vrbovských zaujímali státisíce priaznivcov, po pôrode bol záujem o rodinku umocnený ešte viac.

Jasmina Alagič Rytmus syn

Večne vysmiata plavovláska je denne zahltená správami či komentármi ohľadne súkromných záležitostí a na mnohé dotazy jej nerobí problémy zareagovať. Nedávno sa tak v rámci debatného okienka na Instagrame rozhodla objasniť svoje pohnútky ohľadne aktuálnych i nastávajúcich materinských povinností.

,,Plánujete s Paťom druhé bábätko?” znela zvedavá otázka, aká podľa slov módnej ikony rozhodne nie je v jej schránke ojedinelou. ,,Takýchto otázok je veľmi veľa a ja rada odpoviem. Momentálne si celými dúškami vychutnávame Sanela a v budúcnosti by nás ďalšie bábätko určite veľmi potešilo,” Alagič naznačila, že sa síce spoločne s raperom myšlienke na Sanelovho súrodenca vôbec nebránia, no tieto plány sa na programe dňa v ich domácnosti zatiaľ nenachádzajú.

jasmina alagič insta

Zdroj|Foto: Instagram/jasmina_alagic