Obľúbená moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská má priviesť na svet prvorodeného potomka už počas letných mesiacov. Čakanie na veľký deň si tak večne vysmiata Balkánka kráti rôznymi pestrými činnosťami, ktorými ale neraz dokáže fanúšikov poriadne prekvapiť – Jasminka totiž niekedy vďaka obrovskej energii a neutíchajúcej aktivite pôsobí, akoby tehotná ani nebola.

Hoci manželka rapera Patrika Vrbovského už do dôležitého okamihu pomaly odčítava dni, jej životný rytmus sa nijak zvlášť nezmenil. Atraktívna plavovláska totiž viackrát spomenula fakt, že počas obdobia gravidity ani raz nepociťovala nevoľnosti či iné nepríjemné obmedzenia spojené s požehnaným stavom.

jasmina alagic

Nedávno kráska dokonca priaznivcom úprimne odpovedala na niekoľko otvorených otázok, týkajúcich sa práve tehotenstva i nastávajúceho narodenia bábätka. Niektorí ľudia totiž len neveriacky krútia hlavou nad tým, keď vidia ženu približne v siedmom mesiaci, ako takmer denne cestuje, do noci moderuje spoločenské akcie či veselo šantí s kamarátkami, obzvlášť keď už vonku parádne pripeká slniečko.

,,Je mi dopriate jedno úžasné tehotenstvo, o ktorom vlastne ani neviem. Takže z 95 % fungujem stále presne tak ako predtým,” zverila sa budúca mamina, ktorá údajne počas čarovného obdobia zatiaľ pribrala len priemerných 9 kilogramov. Sympatická moderátorka dokonca nečakane priznáva, že zo samotného pôrodu nemá vôbec strach.

jasmina alagic

,,Bojím sa” je veľmi silné slovo, skôr je to rešpekt ako strach. Nie som z tých, čo si o pôrode čítajú jednu diskusiu za druhou, a nedajbože pozerajú videá. Beriem to ako povinnú jazdu na to, aby som k nám priviedla to, čoho sa už neviem dočkať,” tehuľka odvetila s absolútnym nadhľadom.

Jasmina je tak jedna z mála šťastných žien, ktoré si môžu úplne celú čarovnú etapu užívať plnými dúškami, pričom sa ani v pokročilom štádiu nemusia ničoho obávať či niečím obmedzovať. Ako zvykne sama často tvrdiť – úprimne sa teší z každého okamihu a zároveň ďakuje, že to všetko môže prežívať až takto naplno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic | Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking