Čo sa týka imidžu, Jasmina Alagič je v tomto smere trošku konzervatívnejšia – verejnosti sa ukazuje vždy pekne upravená a ani v rámci vlasov nesiaha po radikálnejších krokoch. Napriek tomu aj Rytmusova manželka z času na čas zatúži po zmene – bude sa vám páčiť tá najnovšia? 

Jasmina nepatrí medzi šoubiznisové chameleónky, no nuda z nej rozhodne nesrší. Kráska bola doposiaľ pri vlasoch verná svetlejšiemu odtieňu hnedej farby, pričom počas posledného roka vymenila niekoľkokrát dlhánske háro za kratší strih po plecia, ktorému v poslednej dobe podľahlo mnoho slovenských celebrít.

Krátko po tom, ako sa mamina polročného synčeka Sanela fanúšikom zdôverila, že na nej príchod bábätka zanechal stopy i v podobe “oplešatenia”, sa brunetka ukázala s úplne novým účesom. Aj tentoraz ostala známa moderátorka verná službám svojho dvorného kaderníka Janka Molnára, ktorý sa postaral o príjemné prekvapenie.

,,Keďže napájanie vlasov u Janička je absolútnou fantáziou a mne naozaj popri napájaní za ten čas krásne vlasy rastú, tak sme sa tentokrát rozhodli pre trošku tmavší krok, čo poviete, môže byť? Ja sa v nich cítim supeeer,” Rytmusova pani manželka napísala k svojej premene. Okrem toho Jasmina prezradila, že tmavší odtieň Janko nedocielil farbením, ale conturingom, a to pomocou doplnenia umelých vlasov do prirodzených. My hovoríme parádny výsledok a čo váš názor? Napíšte nám ho do komentárov na Facebooku! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/jasmina_alagic