Vlasy sú koruna krásy, na ktorú si my ženy mimoriadne potrpíme. Češeme ich, umývame, udržiavame hebké a lesklé… A potom príde materstvo a často berie so sebou všetko, čo sme si na sebe dovtedy najviac cenili. Na druhej strane, spolu s ním prichádzajú i omnoho väčšie radosti! Svoje o tom vie Jasmina Alagič, ktorá sa priznala k tomu, že v tehotenstve začala plešivieť.

Malý Sanel – syn Jasminy Alagič Vrbovskej a rapera Rytmusa – je na svete už polroka, no jeho matka stále spomína na tehotenstvo, ktoré nebolo úplne bezproblémové. Ako každá prvorodička ho prežívala trošku vystrašená, no zato s obrovskou radosťou.

Jasmína Alagič a Sanel

Kráska sa nenechala rozladiť ani problémami, ktoré so sebou priniesli hormonálne zmeny – jedným z nich bolo nadmerné vypadávanie vlasov. „Vidíte tie malé vlasy čo mi rastú? Aj ja som bola plešatec, ale už dorastajú. Pomaličky sa všetko dostáva tam, kde to bolo. Aj vlasy na hlavu,“ smeje sa Jasmina pri fotografii, na ktorej jej jasne vidieť malé dorastajúce vlásky nad čelom.

Jasmína Alagič vypadávanie vlasov

Moderátorka sa následne spýtala ostatných mamičiek, či zápasili s podobným problémom. Mnohé prisvedčili, že to tak naozaj bolo. „Určite. Začalo to v treťom mesiaci po pôrode. Chvalabohu, už sú späť,“ uviedla jedna s výdychom. Ďalšia sa pridala: „Presne viem, o čom hovoríš…“

Zdá sa, že Jasmina sa pomaly, ale isto opätovne dostáva do formy. Prednedávnom zháňala trénerku, teraz sa tiež priznala, že sa zverila do rúk známej lekárky. Tá jej má pomôcť navrátiť krásu pleti a vôbec všetkým veciam týkajúcim sa krásy, ktorým materstvo práve neprospelo. Žeby mala brunetka už dosť mamičkovskej pauzy a plánovala pracovný comeback?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmína Alagič vlasy

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic | Foto: Instagram/jasmina_alagic