Krásna Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá sa aktuálne ako moderátorka podieľa na výrobe nových častí šou Česko Slovensko má talent, oslávila v nedeľu 32. narodeniny. Jej manžel Patrik nenechal nič na náhodu a pripravil jej darček, aký sa len tak nevidí.

Atraktívna mamička takmer dvojročného synčeka Sanela trávila svoj narodeninový deň v práci, kde ju prekvapili jej blízki kolegovia vrátane najlepšieho kamaráta a stylistu v jednom Milana Švingála. Ten neostal svojmu humoru nič dlžný a Jasmine na tortičku pridal o desať rokov navyše.

Najväčšie prekvapenie si očarujúca moderátorka našla na Instagrame, kde jej manžel Rytmus uverejnil úžasné video. Jeho autorom však nebol on, ale spevák, s ktorým sa dvojici viažu nádherné spomienky.

rytmus a jasmina

,,Láska moja, všetko najlepšie k tvojim narodeninám, k tvojmu dňu, k tvojmu detskému svetu. Veľa zdravíčka, energie, ktorú rozdávaš všade naokolo. Toto je môj darček, Jacques Houdek, ktorého som zháňal na celom balkáne, pretože viem, čo táto pesnička pre nás znamená. Lúbim ťa, VŠETKO NAJLEPŠIE,“ drsný raper pri blahoželaní a pesničke od chorvátskej hviezdy zanechal dojímavé vyznanie.

Romantický darček ako hrom oslávenkyňu mimoriadne prekvapil a potešil. ,,Toto sa mi sníva a stále tomu nemôžem uveriť!!!! Všetko, odkedy Ťa mám, je sen! Milujem Ťa, muž môj!!!!“ reagovala nadšená Jasmina, ktorej dodatočne prajeme všetko najlepšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, milanwtf