Zaľúbený párik Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský si svoje áno povedali v máji roku 2019. O dva mesiace nato do malej rodinky privítali synčeka Sanela. Z oboch je už na prvý pohľad cítiť, ako sa veľmi milujú a vážia si, čoho sa im v živote dostalo, pričom lásku sa neboja prejavovať ani verejne. 

Manželka populárneho rapera Rytmusa a mamička ročného Sanela sa k téme lásky zdĺhavo, ale zmysluplne rozpísala na sociálnych sieťach, kde uviedla, že patrí len jednému mužovi, a to Patrikovi. ,,Ja som sa narodila s horúcim srdcom bez žiadnych nadsázok, mojím poslaním je milovať do najhlbšej hĺbky a byť rovnako tak aj milovaná (to je veľmi dôležité), mojim presvedčením je, že o lásku sa treba starať stále! píše známa kráska na Instagrame.

jasmina rytmus sanel

,,Aby ste si nemysleli, že som upravenučky anjelik usmievavý lietajúci po byte 24/7, viem urobiť bordel taký, ako sa na správnu balkánku patrí. Ale aj to je iba z lásky,“ priznáva svoju temperamentnú stránku Jasmina Alagič, k čomu sa vyjadril i jej milujúci manžel.

,,Balkán je balkán. Kto nezažije, nepochopí. Pán Boh mi ju poslal, aby som pochopil, naučil, objavil, odovzdal, miloval a žil. Mucho mucho Amor!“ napísal Rytmus v komentároch pod príspevkom svojej polovičky. Celý text, ktorý moderátorka uverejnila na Instagrame, si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic