Charizmatická plavovláska má momentálne plné ruky práce, pretože poctivo zarezáva ako moderátorka pri nakrúcaní Česko Slovensko má talent. Avšak v obľúbenej šou Jasminu Alagič určite neuvidíte tak, ako sa najnovšie ukázala na sociálnej sieti.

Jasmine a Rytmusovi už takmer dva roky robí radosť ich rozkošný synček Sanel, s ktorým nedávno navštívili Balkán a oddýchli si spolu pri mori. Pôvabná mamička sa popri materskej dovolenke stíha venovať aj profesionálnej sfére a okrem toho, že spolu s Davidom Gránským bude divákov sprevádzať veľkou jojkárskou šou, rozbieha aj vlastnú kolekciu oblečenia.

jasmina a rytmus

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Manželka Patrika Vrbovského je naozaj akčná žena, ktorá si ide za svojimi snami a urobí pre to maximum. Popri tom všetkom ale nezabúda ani na fanúškov, ktorí vždy s nadšením očakávajú, o akú novinku sa s nimi sympatická moderátorka podelí.

Najnovšie Jasmina uverejnila fotografiu, na ktorej pózuje bez podprsenky. ,,Momentka z toho, ako som vymieňala žiarovku,” k odvážnemu záberu napísala s humorom influencerka.

Jasminu HORE BEZ nájdete -TU-

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic