Jasminu Alagič jej fanúšikovia poznajú nielen ako skvelú moderátorku a manželku najznámejšieho slovenského rapera Rytmusa, ale aj ako strelenú ženskú, ktorá nemá problém vystreliť si sama zo seba. Najnovšie svojich priaznicov kráska posadila na zadok prerábkou známeho hitu Without You od Mariah Carey.

Predtým, než Jasmina Alagič začala takmer všetok voľný čas venovať vlastnej rodine a starostlivosti o synčeka Sanela, zvykla sem-tam točiť vtipné videá, či už svoje vlastné alebo tie z dielne jej kamarátov, YouTuberov Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa.

Včera sa známa kráska prostredníctvom Instagramu rozhodla fanúšikom pripomenúť toto svoje komickejšie a bláznivejšie ja, keď spolu s dobrým priateľom, vizážistom Milanom Švingálom oprášili pri plných smetných košoch svetový hit Without You od Mariah Carey.

,,Paťko má koncert v Bystrici, my v Bratislave. Je na vás, ktorý si vyberiete, zdravá konkurencia nikdy nie je zlá (my sme tá konkurencia),” Rytmusova polovička okomentovala svoj brutálne falošný škrekot, sprevádzaný pre uši ešte nepríjemnejšou  hrou na píšťalke. Nakoľko však o Jasmine všetci vieme, že v skutočnosti naozaj spieva veľmi pekne, je jasné, že ide len o podarenú recesiu, ktorou fanúšikov vrátane nás poriadne rozosmiala. Dopočúvať do konca sme to ale fakt nedokázali! 😁

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, YouTube