Adela Vinczeová a Jasmina Alagič Vrbovská patria na Slovensku k najobľúbenejším moderátorkám. A hoci známa blondínka pôsobí na televíznych obrazovkách už viac ako dekádu rokov, na rozdiel od kolegyne s balkánskymi koreňmi je na sociálnych sieťach pomerne novou tvárou. Ako ostrieľaná influencerka hodnotí instagramový profil manželky Viktora Vinczeho?

Adela zaútočila svojským humorom a zábavnými príspevkami na sociálnu sieť Instagram len pred niekoľkými týždňami a dnes na jej profile svieti už niečo vyše 42 tisíc sledovateľov. Na jej pôsobenie vo virtuálnom svete stihla zareagovať aj Jasmina Alagič.

,,Vedeli ste, že má profil? Ja až teraz a na rovinu poviem, že som nadšená, že môžem sledovať jej humor, prirodzenosť, ľudskosť a intelekt prezentovaný tak krásne a jednoducho. Túto úžasnú kombináciu v takejto miere má proste iba ona, zverila sa fanúšikom manželka rapera Patrika Vrbovského, ktorú na populárnej sociálnej sieti followuje takmer 450 tisíc osôb. Na príjemný kompliment Adela odpovedala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Páni, Jasmina! Toto je od teba veľmi milé. Ja som si dnes zas so záujmom pozrela, ako predvádzaš oblečenie elegantným kotúľom cez gauč,” uviedla televízna a rozhlasová moderátorka v instatories.

,,A BTW – takúto kombináciu “ONA” nemá vždy a rozhodne nie je jediná,” dodala na záver a tak priznala, že nie každý deň srší dobrou náladou a trefným humorom.

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic/trochu_inak_s_adelou