Malý Sanel Vrbovský oslávil koncom júla prvé narodeniny, čo si v domácnosti rapera Rytmusa a jeho pôvabnej polovičky vyžaduje určité zmeny. Kým chlapček donedávna disponoval luxusným kráľovstvom pre bábätká, s pribúdajúcimi mesiacmi pre neho rodičia plánujú niečo omnoho honosnejšie!

Zatiaľčo sa napríklad bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková chváli vyšperkovanou detskou izbičkou pre dvojmesačného Jakubka, ročný syn Jasminy Alagič a Patrika Rytmusa Vrbovského na svoj dokonalý kútik v tejto chvíli čaká.

jasmina alagič sanel

Dôvodom nie je fakt, že by doposiaľ vlastnú miestnosť v prepychovej vile s bazénom nemal, avšak jeho najbližšie osoby zrejme usúdili, že nastal čas prerobiť bábätkovský raj na izbu pre samostatnejšie dieťatko. A práve presne vytýčená idea je dôvodom, prečo sa ostro sledovaná mamina doposiaľ chlapčenskou izbou nepochválila.

Známa moderátorka si na naplnenie vytúžených predstáv dokonca najala vychytenú interiérovú dizajnérku, s pomocou ktorej by rada vytvorila niečo absolútne nádherné, čo si vyžaduje trošku viac času. ,,Ešte nie je, pracuje na nej Feel Home Factory a ja sa tak strašne teším, až mám zimomriavky,” šťastne vydatá pani Vrbovská objasňuje, že tvorba detskej izby je momentálne v procese rekonštrukcie.

,,So Simonkou sme vymysleli niečo pre nás úžasné a chceme vám všetko ukázať, keď to bude Tip Top,” nadšená mamina sa o výsledok túži podeliť s verejnosťou až v momente, keď bude Sanelovo nové hniezdočko spĺňať všetky vopred nastavené kritériá a ideály, čo sa zatiaľ ešte nepodarilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagič

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic