Slovenská modelka a moderátorka Jasmina Alagič sa spolu s najbližšími odhodlala na razantný krok, keď sa všetci spoločne v rámci domácej karantény uzavreli v priestoroch luxusnej vily. V prípade manželov Vrbovských sa však určite nejedná o dôvod na paniku, keďže vnútorné i vonkajšie priestory prepychového sídla neďaleko Bratislavy ponúkajú viacero možností na zábavu a relax. Rodičia malého chlapčeka Sanela sa dokonca potešili krásnej novinke!

Od príchodu vytúženého drobca na tento svet ubehlo už osem mesiacov, no prominentná dvojica Rytmus a Jasmina tváričku synčeka v drvivej väčšine prípadov vôbec neodhaľuje. Počas pobytu v domácej izolácii však došlo k prelomovému momentu, o aký sa nadšená mamina jednoducho musela podeliť.

Jasmína a Sanel

Bábätko teraz prežíva obdobie veľkých rastových zmien a pomaličky sa z neho stáva batoľa pripravené prekvapovať okolie každý deň. Sanelovi sa totiž predral na povrch prvý zúbok a to je zážitok, aký poteší každú milujúcu matku. Balkánska kráska sa skvelou správou pochválila na Instagrame, kde nezabudla priložiť detailný záber na pusinku rozkošného synčeka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sanel vrbovský

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic