Olaláááá! Do slovenského šoubiznisu zavítala nová kráska, pričom sa hneď zaradila do skupiny najsympatickejších moderátoriek. Jasmina Alagič, ktorá sa aktuálne radí medzi najvyhľadávanejšie mená slovenských spíkeriek, tak má úplne čerstvú konkurenciu!

Zuzana Čímová sa stala novou moderátorkou poprednej rádiovej stanice Europa 2. Mladá kráska má za sebou už prvé živé vysielanie, pričom si svojím sympatickým hlasom a zmyslom pre humor získala poslucháčov hneď v prvých minútach.

Uf, veľká premiéra za mnou. Som neskutočne vďačná za túto príležitosť. Vitaj, nová kapitola,” radovala sa z kariérneho úspechu čerstvá tvár slovenského rádia. Prekvapenie však nastalo až vo chvíli, keď sa Zuzka objavila v televíznej relácii s názvom Teleráno, kde komunikovala s divákmi prostredníctvom sociálnej siete.

Mnohí z nich si totiž nedokázali nevšimnúť fakt, že sa nová hviezdička podobá na úspešnú českú speváčku. Čímová totiž vyzerá akoby doslova z oka vypadla samotnej Monike Bagárovej, čo je, samozrejme, veľký kompliment. Uvidíme teda, akou cestou sa nová krv Európy 2 vyberie ďalej, avšak zdá sa, že sa v našom šoubize určite nestratí! Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Zuzana Čímová, Monika Bagárová, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.