Prvého apríla televízia Joj odhalila mená dvojice moderátorov v poradí už deviatej série obľúbenej šou Česko Slovenská má talent. Od roku 2010 sa hlavného slova chopilo mnoho známych tvárí, pričom najnovšie sa vedľa speváka a herca Davida Gránského bude namiesto Lujzy Garajovej-Schramekovej, ktorá aktuálne hviezdi ako porotkyňa projektu Tvoja tvár znie povedome, objavovať Jasmina Alagič.

Slovensko a Česko spoznalo krásku Jasminu Alagič najmä vďaka tomu, že sa jej v roku 2018 dostalo príležitosti moderovať po boku ostrieľaného Leoša Mareša veľkolepú televíznu šou SuperStar. S mikrofónom v ruke jej to pred zrakmi miliónov divákov išlo na jednotku, a tak sa nemožno čudovať, že sa TV Joj pri zháňaní novej parťáčky pre Davida Gránského obrátila práve na manželku rapera Rytmusa.

jasmina alagic

Správa o televíznom comebacku mamičky takmer dvojročného Sanela potešila určite mnohých jej fanúšikov. Avšak nakoľko sa nedá vyhovieť každému, Jasmina obdržala i negatívnejšie reakcie – ich autorom sa rozhodla stručne prihovoriť.

,,Priatelia a všetci Vy, ktorí, žiaľ, radosť s nami nezdieľate, ja Vám sľubujem, že sa budem snažiť byť pre Vás čo najmenej iritujúca (v rámci mojich možností), a že budem robiť všetko, čo je v mojich silách, aby som Vás celým týmto krásnym programom previezla tak, akoby ste tam boli so mnou. Ďakujem, že mi dáte šancu, majte sa krásne a nech sa Vám darí plniť si sny,” napísala k svojmu videu nadšená moderátorka, ktorá zároveň Jojke poďakovala za príležitosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, ceskoslovenskomatalent