Jedny z najúspešnejších influenceriek slovenského instagramového sveta moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a podnikateľka Zuzana Plačková oznámili spoločne na sociálnych sieťach veľkú novinku. O čo ide? 

Atraktívna kráska s balkánskymi koreňmi sa už pred pár dňami fanúšikom pochválila, že chystá spoluprácu s ďalšou veľmi populárnou dámou. Sledovateľov nechala hádať, o koho pôjde, pričom mali na výber medzi zabávačkou Evou „Evelyn“ Kramerovou a vyššie spomenutou potetovanou tmavovláskou. Tí, ktorí stavili na Plačkovú, mali pravdu.

Zuzana sa teraz na svojich sociálnych sieťach podelila o malú ochutnávku z príprav pred veľkolepým predstavením ich spoločného produktu, ku ktorému dôjde už 1. júna. Pre fanúšikov instagramovej kráľovnej nebude prekvapením, že je reč o kolagéne.

,,Ahojte! Chceli by sme vám predstaviť naše nové prvé dieťa,“ vo videu sa prihovorila sledovateľom nadšená bruneta. ,,Na ktorom sme dlho pracovali, aby sa vám páčilo, a aby to bola pre vás úplná bomba. Aby to bolo zase o niečo iné ako to, čo vám Zuzka prináša,“ doplnila Jasmina Alagič. Tá taktiež uviedla, že pôjde o darček pre dobrých ľudí, ktorí populárne krásky „followujú“.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova/jasmina_alagic, streamable.com