Manželia Vrbovskí si spoločným životom kráčajú s neskrývanou láskou a vzájomnou úctou. Obaja svorne tvrdia, že v tom druhom objavili spriaznenú dušu, na akú celý život čakali. Do stereotypu neupadli ani po prepychovej svadbe a následnom Jasmininom nástupe na materskú dovolenku. A ako znie ich osvedčený recept na dlhodobé udržanie iskry vo vzťahu? Známa mamina prezradila viac!

Keď sa prevalila informácia o romániku medzi jedným z najúspešnejších slovenských raperov Rytmusom a neokukanou balkánskou moderátorkou, mnohí tomu veľké šance nedávali. Zaľúbenci tak spočiatku čelili rôznym nevhodným narážkam, všetko ale napokon ustáli s gráciou, pričom neskôr sa pre širokú verejnosť stali názorným príkladom dokonale fungujúceho spolužitia.

Jasmina Alagič Rytmus Sanel

Dnes sa manželia Vrbovskí a rodičia synčeka Sanela takmer denne chvália roztomilými zábermi zo súkromia, prípadne si virtuálnou cestou vymieňajú romantické vyznania. Niet preto divu, že sa jedna z fanúšičiek zaujímala o to, aké hodnoty sú pre Jasminu Alagič vo vzťahu dôležité až natoľko, že z jej manželského zväzku s Patrikom Vrbovským vytvorili harmonickú idylku.

Večne vysmiata kráska je presvedčená o tom, že väzby medzi dvomi ľuďmi by v prvom rade nemali nikdy zovšednieť. Množstvo žien má krátko po vydaji tendenciu prestať sa o seba starať, zatiaľ čo páni rýchlo zabúdajú na to, ako svojej vyvolenej kedysi dvorili. ,,Všetko to, čo ste pre seba robili na začiatku, neprestaňte robiť počas celého vzťahu. Baľte sa navzájom, prekvapujte sa a lichoťte si stále,” znie cenná rada stále zamilovanej plavovlásky, ktorej celý recept na šťastný život vo dvojici si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagič insta

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic