Nechtová dizajnérka Jarmila Vlad z Bratislavy má za sebou rok, o akom sa väčšine jedincom ani nesníva. Vďaka neoblomnej vytrvalosti dokázala zhodiť neuveriteľných 76 kíl a na slávnostný galavečer šou Extrémne premeny docupitala ako úplne iná žena. Sympatická brunetka sa momentálne zotavuje po operácii, kedy jej bola odstránená prebytočná koža, informujúc, že v jej živote nastali výrazné posuvy.

Jarka má už dva mesiace po rozsiahlom plastickom zákroku, pri ktorom jej práca šikovných chirurgov dožičila nové telo. Po niekoľkých rokoch si tak konečne užíva nákupy rôznych kúskov oblečenia, do akých by sa ešte prednedávnom určite nezmestila.

Jarmila Vlad

Nechtová dizajnérka sa zároveň zdôverila, že sa po dlhej dobe konečne začala znovu cítiť nažive. Predtým seba na prvé miesto nekládla, no pre iných sa išla potrhať. To zapríčinilo neustále prejedanie sa a pocit, akoby ani neexistovala. Jarmile sa ale nakoniec všetky komplexy podarilo odbúrať, keď pod vedením Maroša Molnára a odborného tímu schudla takmer 80 kíl!

30-ročná Slovenka sa po operácii cíti výborne, dokonca prehodnotila vzťah s doterajším partnerom. ,,Chcela by som touto cestou odkázať ženám, ktoré sú vo vzťahu a sú „pri sebe“, že sa nemajú čoho báť. Veľmi veľa žien ostáva vo vzťahu práve preto, že si myslia, že sú tučné a škaredé a nikto ich chcieť nebude, a tak isto som to mala aj ja, pretože som si myslela, že už sa pre mňa iný chlap nenájde,“ markizácka tmavovláska naznačila, že nastávajúce obdobie by si rada ponechala pre upriamenie pozornosti len na seba.

Hviezda z Extrémnych premien prežíva obdobie plné prelomových zmien, ako po súkromnej, tak i po pracovnej stránke. Zároveň vraj mohlo okolie konečne spoznať jej pravé „JA“, keďže sa z depresívnej zachmúrenej žienky stáva veselá a sebavedomá kočka plná sviežej energie do života. Pozrite sa, ako po dôležitej operácii Jarmila Vlad vyzerá!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé VIDEO s Jarkou po operácii nájdete —TU—

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Jarka_vlad, Markiza.sk