Exfarmárka Jana Hrmová sa početnými estetickými zákrokmi na svojom tele netají, ba naopak, povedomie o plastických operáciách a rôznych podobných úkonoch prezentuje viac ako aktívne. Táto atraktívna brunetka sa tentokrát nebála prezradiť ani to, že jej lekár jednu úpravu zrealizovať odmietol.

Liposukcia druhej brady je medzi ženami čoraz viac populárna. Influencerka Jana, známa aj vďaka účinkovaniu v markizáckej reality šou, po tejto kozmetickej operácii túžila už dlhšie. Avšak po tom, ako sa konečne rozhodla navštíviť odborníka, udialo sa, žiaľ, toto!

,,Takže v piatok som vám spomínala, že dnes mám konzultáciu na liposukciu mojej druhej brady. Prosím pekne, celá konzultácia trvala 5 minút a doktor mi povedal, že mi to proste neurobí,” šokovala rozhodená Hrmová, ktorá taktiež prezradila, prečo lekár tento zákrok odmietol uskutočniť.

,,Lebo nie som vhodný kandidát a mohol by mi viac len uškodiť, že veď tam toho nie je dostatok, takže… Ja som sa xy rokov odhodlávala na to a teraz, keď sa odhodlám, tak mi povedia, že nie som vhodný kandidát? Fakt som sklamaná. Odhodlala som sa a nakoniec nič z toho,” posťažovala si fanúšikom YouTuberka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/janahrmi