Šoubiznis Janko Koleník si nažíva v luxusnej štvrti, vlastní tu dokonca 2 byty...
jan kolenik

Janko Koleník si nažíva v luxusnej štvrti, vlastní tu dokonca 2 byty v tejto hodnote!

Tvár Janka Koleníka sa už roky pravidelne objavuje iba v tých najsledovanejších seriáloch, a tak niet divu, že si obľúbený herec môže nažívať v krásnom luxuse. Do divadla to má doslova na skok!

Seriály Druhá šanca či Ultimátum, ale aj tanečná šou Let’s Dance, to sú zatiaľ posledné projekty, v ktorých zažiaril multitalentovaný ženský idol. Okrem toho však Janko Koleník stále pôsobí ako hosťujúci herec Slovenského národného divadla, čo sa zrejme podpísalo i pod výberom jeho bývania.

Z trojizbáku v Záhorskej Bystrici si to fešák pred štyrmi rokmi namieril do centra hlavného mesta, konkrétne do lukratívnej lokality na brehu Dunaja. Vo vysokom „mrakodrape“ vlastní dokonca dva byty v hodnotách cca 250-tisíc eur. Podľa informácií portálu Lepšie bývanie sa môže Janko v oboch prípadoch kochať dychberúcim výhľadom na Bratislavu – jedna nehnuteľnosť sa má nachádzať na 22. poschodí a druhá ešte o poschodie vyššie. 

Ďalším benefitom je blízkosť nákupného centra s množstvom obchodov a služieb a spmínaného SND, kde sa vie umelec po svojich premiestniť do pár minút.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jan kolenik

Zdroj: Lepšie Bývanie | Foto: Instagram/jan_kolenik