Je dobojované! Aspoň čo sa týka kástingových kôl. Včerajšou časťou speváckej šou The Voice boli totiž ukončené výbery naslepo, kedy sa koučovia rozhodovali len podľa svojich uší a pocitov. Pri jednej z adeptiek na výhru však porotcovia po otočení sa ostali poriadne šokovaní!

Šou The Voice sprevádzali niekoľko týždňov nielen excelentné výkony spevákov, ale aj emócie plné radosti, sklamania a obrovských prekvapení, ktoré zažívali najmä porotcovia po tom, ako ich hlasy účastníkov prinútili otočiť svoje kreslá. Jeden z najväčších šokov ale určite prinieslo vystúpenie Janky Novákovej.

Krásna blondínka si trúfla na veľký hit Skyfull od svetovej divy Adele, pričom svojím hlasom presvedčila Pepu Vojtka, Kaliho a nakoniec aj Vojtu Dyka, ktorý sa vyjadril, že ostal sklamaný, pretože na pódiu nečakal ženu, ale anjela.

,,Koľko máš rokov, prosím,” opýtal sa Janky líder skupiny Kabát. ,,15,” znela jej okamžitá reakcia, na čo Pepa spolu s Kalim ešte predtým, než sa začali všetci štyria kouči s otvorenými ústami smiať, šokovane zhíkli ,,Ježííííš!”. Z kráskinho veku tak ostala rovnako prekvapená určite aj väčšina televíznych divákov – navyše i ona sama priznala, že ľudia jej tipujú od 20 – 25 rokov. Mimochodom, najmladšia súťažiaca The Voice si napokon paradoxne vybrala tím najstaršieho člena, a teda Pepu Vojtka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie koučov na Jankin vek

Zdroj: TV Markíza, Streamable | Foto: Markiza.sk