Počuli ste už niekedy pojem instantná rodina? V poslednom vydaní relácie Bez servítky sa skloňoval niekoľkokrát a stredajšia súťažiaca Janka ním svojich súperov poriadne šokovala. Pokojné vody sa rozprúdili aj na sociálnej sieti.

Sympatická Janka o sebe prvé dni príliš nehovorila, rozrozprávala sa až v stredu, kedy sa chopila varenia a pečenia práve ona. Okrem iného na sebe divákom nabonzovala, že má instantnú rodinu, ktorú si založila so svojou expartnerkou. ,,Máme krásne dve dievčatká, ktoré obidve veľmi ľúbime a veľmi nám na nich záleží.“

Z informácie o Jankiných blízkych ostali jej súperi v šoku. ,,Ma skoro vykotilo zo stoličky… a ona má so svojou bývalou partnerkou dve deti. Akože haló, tak toto ma úplne dorazilo,“ uviedla na kameru Evka. Ako hostiteľka ďalej prezradila, ratolesti vynosila jej niekdajšia priateľka, a tak s nimi pokrvne spojená nie je. To je dôvod, prečo ju aj dcérky nazýva instantnou rodinou.

Po úprimnom priznaní, aké sa na Slovensku často nevidí, sa dalo očakávať, že sa dvojnásobná mamina s pochopením u všetkých nestretne. ,,Choré a zvrátene toto, čo sa deje,“ zanechala na Facebooku Vladimíra. ,,Fuj… aby deti videli, ako dve matky spávajú spolu,“ myslí si Iveta. ,,Komu sa to môže páčiť, Boh dal muža a ženu, a toto je hriech, choré to je, ale keď to tak má, nech bude ticho, je mi z toho zle,“ napísala znechutená Mária.

Na druhej strane sa však našli Slováci, ktorí na brunetkinej instantnej rodine nebadajú nič pohoršujúce, práve naopak. Účastníčke Bez servítky prejavili obdiv. ,,Šla s kožou na trh, to nedá každý. Čitam tu komentáre a väčšina to odsudzuje, ja na tom nič zle nevidím, je to každého vec. Že to neni normálne, no hlavne, že je normálne, že sa zakladajú rodiny a každý každého podvádza, manželstvá sa rozpadajú po roku, dvoch a trpí kto? Deti,“ rázne odkázala hejterom Žaneta.

,,Žena ze ženu je strašne choré a bla bla blaa, ale keď si Váš manžel, ktorý je za klasickú rodinu a chodí do kostola, ho*í svojho pišišvora na dvoch babách v po*ne, tak to neni vôbec u*ebané, že? Obmedzenosť,“ dámy chŕliace nenávistné slová schladila Denisa. Viac protichodných reakcií si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie divákov na Jankinu instantnú rodinu

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Bez servítky