V najnovšom dieli českej Zámeny manželiek, ktorý odvysielala TV Markíza aj slovenskému publiku, sa predstavila Jana. 2-násobná mamička dlhú dobu uprednostňovala telefón pred domácimi prácami, čo sa nedalo prehliadnuť. 

34-ročná plavovláska mala vo svojej náhradnej rodine problém s varením, výchovou a dokonca aj s používaním mopu. Po tom, čo pre tri deti a dvoch dospelých ľudí na obed rozmrazila 4 kilá mäsa, sa ju náhradný manžel rozhodol držať od všetkého ďalej.

Na domáce práce Jany sa sťažoval aj jej životný partner, pričom kritiku schytala i od televíznych diváčok, ktoré si nedokážu predstaviť, ako môže predavačka vychovávať 2 deti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana sa k svojej účasti po natáčaní vyjadrila. ,,Mala som v sebe veľký smútok za svojou rodinou. Každý máme svoj systém a on bol až veľmi veľký pedant (náhradný manžel pozn. red.). Mne prišlo, že čokoľvek som urobila, tak to bola proste chyba,“ uviedla pre TV Nova svetlovláska, ktorá zároveň prezradila, že sa s manželom rozišli a aktuálne sú najlepší kamaráti.

Zdroj/Foto: markiza.sk, TV Nova