Ikonická a obľúbená speváčka Jana Kirschner si momentálne užíva dovolenku a koncertovanie na Slovensku. Počas dnešnej prechádzky však ostala nemilo prekvapená a zhrozená z pohľadu, aký sa jej naskytol nad Banskou Štiavnicou!

Prírodu si treba vážiť! Slovenská speváčka Jana Kirschner rozhodne netrpí žiadnymi hviezdnymi maniermi a taktiež patrí medzi tých ľudí, ktorí sa nedokážu iba nečinne prizerať a chodiť okolo problémov. Práve počas dnešnej prechádzky sa jej naskytol nepríjemný pohľad na znečistenú nádrž Klinger v Banskej Štiavnici, čo ju nenechalo chladnou: ,,Moja prechádzka na Klinger skončila celkom inak,ako som si predstavovala… Krásna Štiavnica?!! Toto som vyzbierala na úseku 40 m2 v blízkosti jazera, traja ľudia ma pochválili a jeden mladý muž mi pomohol, keď som sa zgúľala z kopca aj s vrecom plným fliaš. Ďakujem mu. Vám všetkým pekný deň..”

1

Tiež patríte medzi tých, ktorí radšej hodia odpadky na zem alebo si ešte dokážete vážiť prírodu?

Foto: Facebook/janakirschner

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)