Jana Hrmová, jedna z najznámejších farmárok a po novom aj youtuberka, sa na sociálnych sieťach rozhodne nehanbí ukazovať svoje prednosti. Perfektná postava, za ktorú dostávala komplimenty jedna radosť, jej však nestačí. Z tohto dôvodu sa krásna brunetka rozhodla pre vylepšenie, a to naozaj zaujímavým spôsobom.

Jana Hrmová je známa predovšetkým svojim výstredným vystupovaním a ukazovaním sa. Prednedávnom na svojich sociálnych sieťach zverejnila provokatívnu fotografiu, na ktorej ukázala svoj ,,nový zadok”. Áno, čítate dobre, Jana si totiž zaobstarala špeciálne tvarovacie vypchávky a nehanbila sa to zverejniť ani pred celým svetom. K fotke napísala skutočne výstižný popisok: ,,Teraz môže byť Kardashianka každá!“

Fanúšikovia jej nadšenie, bohužiaľ, nezdieľali a zvrhla sa na ňu vlna kritiky. Hrmová si vyslúžila rôzne komentáre, ktoré zrejme pred pridaním fotografie vôbec neočakávala: ,,To je na chlapov celkom podpásovka, nemyslíš? Neviem si predstaviť ten pohľad, keď si to dáva žena dolu.” Iný vravel: ,,Dnes už sa nedá ničomu veriť. Make-up spraví z opice labuť, push-up prsia, push-up zadky, na prvé rande ozaj len na plaváreň nech vieš, do čoho lezieš,“ vyjadril svoj názor jeden z fanúšikov. Mnohí sa ju snažili presvedčiť o tom, že nejde o dobrý nápad a takéto vylepšenie nepotrebuje: ,,Tebe to nie je treba!” Aký máte názor vy?

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: