Nedávna tragická nehoda v hlavnom meste na Zochovej ulici sa dotkla zrejme každého. Kvôli nezodpovednosti jednotlivca prišli o život nevinní ľudia, k čomu sa najnovšie vyjadrila aj známa influencerka Jana Hrmová. Tá nevydržala nápor smutných emócií a pozostalým venovala pár úprimných slov.

Toto je vážne hrozné. Verím tomu, že sa to dotklo veľmi veľa ľudí, o to viac nás, ktorí bežne chodíme okolo tohoto miesta,“ ex-farmárka uviedla na margo fotografií z miesta činu, čo nezostalo bez reakcie.

„Prepáč Janka, ale o čo viac sa to dotklo teba ako rodín, ktoré prišli o svojich blízkych?“ Vyprskla na ňu jedna zo sledujúcich, na čo Hrmová okamžite zareagovala. „Ach Bože. Už nemám slov na niektoré directy (pozn.red. súkromné správy),“ Jana neskrývala pobúrenie a následne davu ľudí vyvrátila akékoľvek tvrdenia, že by sa dávala do „role utrpiteľa“.

„Treba viac trénovať čítanie s porozumením. Ja nie som zodpovedná za to, že niekto nevie normálne pochopiť veci. Ja verím tomu, že tu mám inteligentných ľudí a nemusím tu všetko rozpisovať na 10 riadkov, ako som čo myslela,“ uzavrela nečakaný spor ohľadom svojho smútočného vyjadrenia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a aktuálne informácie sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Janahrmi