Reality šou Farma už dávno skončila, no účinkujúca Jana Hrmová sa ani zďaleka nevytratila z médií. V súčasnosti sa venuje foteniu a rozbehla aj kariéru na YouTube scéne. Ako si mladá tmavovláska momentálne užíva život?

Má len 22 rokov, no na konte viaceré úspechy. Janu Hrmovú vyspovedali v online relácii “Tvárou v tvár” Televízie Markíza, kde o sebe prezradila rôzne pikošky. Janka sa už od pätnástky túžila prihlásiť do Farmy, no vek jej to nedovoľoval. Urobila tak teda hneď po dovŕšení osemnásteho roku, podarilo sa a zahviezdila. Túžila najmä po tom, aby sa trochu zviditeľnila, čo jej malo pomôcť v ďalšom živote a aj sa tak stalo. Zúčastňovala sa rôznych podujatí, volali si ju na fotenia, a dokonca konečne rozbehla kariéru ako YouTuberka, ktorá sa venuje najmä beauty vlogom, kde radí ženám, ako sa správne nalíčiť. Hneď prvé video malo veľký úspech a ex-farmárka sa priznala, že začala spolupracovať aj s veľkou kozmetickou firmou, takže môžeme očakávať veľa nových videí.

 

Jana si celkom stráži svoje súkromie a nehovorí ani o mužoch v jej živote. Pre Markízu však tentokrát prezradila, že sa momentálne stretáva s jedným nádejným priateľom, no zatiaľ sa len doťahujú a vyzerá to ako hra na mačku a myš. Meno však neuviedla, takže nám ostáva len čakať, kým ho ukáže aj verejnosti. O sebe prezradila, že je veľmi priateľská, čo mnoho ľudí prekvapilo, taktiež tvrdohlavá, no na druhej strane aj lenivá. Takáto práca jej teda vyhovuje, pretože robí len vtedy, keď sa jej chce.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.