Na videách či instagramovom profile Jany Hrmovej možno vidieť rôzne zaujímavosti z jej života. Čo však u nej na rozdiel od iných influenceriek nenájdete, sú zamilované fotky. Nie preto, žeby bola známa kráska single, ale preto, že jej polovička po pozornosti netúži.

Ešte v marci si fanúšikovia Jany Hrmovej, ktorá sa preslávila vďaka štvrtej sérii reality šou Farma, všimli, že atraktívna YouTuberka už zrejme nie je single. Ako v tom čase prezradila na Instagrame, až 90 % otázok od ľudí sa týkalo toho, s kým trávi dovolenku v Dubaji, respektíve, kedy im predstaví svojho priateľa.

„Verím, že aj bez toho, aby som sa k tomu vyjadrila, vám to docvaklo,“ vyjadrila sa Janka. Tiež napísala, že nie všetci sa chcú verejne ukazovať na jej Instagrame, čo rešpektuje. Avšak zdá sa, že polovička obdivovanej blondínky poľavila – včera (v utorok) večer sa na jej profile predsa len spoločná snímka objavila.

Zamilovaná dvojica sa aktuálne nachádza v Karlových varoch, kde prebieha filmový festival. A práve z tohto mesta populárna exfarmárka konečne ukojila túžbu svojich priaznivcov – zverejnila vysmiatu fotku s fešným partnerom. V komentároch sa tak okamžite začali kopiť tešiace sa odkazy, medzi ktorými svietia i známe influencerky, ako Zuzana Plačková, Lucia Mokráňová či Týnuš Třešničková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/janahrmi