Toto je neskutočné! Jana, snáď najznámejšia hadia žena na internete, ktorú si zaiste pamätáte z rozporuplného dielu českej Zámeny manželiek, išla s kožou na trh! Okrem zopár pikošiek z účinkovania v relácii prezradila najmä to, ako pomačkala hada náhradného manžela Tomáša. Čo jej za to pomačkal on?

To, že k prvému pomeru medzi súťažiacimi došlo už v tretí deň výmeny, sme sa dozvedeli včera. Avšak, ako bola Jana spokojná s výkonom vymeneného muža? Zdá sa, že ani trochu. S výnimkou pár ťahov dnu a von to údajne nič moc nebolo, nakoľko Tomáš má podľa nej v obľube viac mužov ako ženy a svoje mizerné nasadenie pri nežnejšom pohlaví ospravedlňuje slovami, že má dve práce a je uťahaný.

Po skončení Zámeny spolu chceli Jana s Tomášom žiť, no z neho sa mal vykľuť poriadny záletník a podvodník, ktorý sa z nej snažil vytĺcť len peniaze. Raz to vraj boli financie na zaplatenie dlhu rodičov, inokedy na splátku úveru. V prípade, že by sa Tomáš snažil pomer s Janou poprieť, chovateľka hadov zverejnila ich spoločné správy s jeho fotkou. Našťastie na nej nemačká hada. :D

Zdroj: Extra.cz | Foto: Extra, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk