Posledné predstavenie na doskách Slovenského národného divadla skončilo naozaj náhle. Dôvodom neočakávaného konca bol kolaps obľúbeného herca a idola mnohých žien priamo na javisku. 

Jána Koleníka poznáme ako silného a vždy energiou sršiaceho herca, ktorý má pomerne veľkú základňu fanúšičiek. Počas posledného divadelného predstavenia, ktoré sa konalo v piatok večer, však príťažlivému hercovi prišlo z ničoho nič zle, v strede repliky musel skončiť a kolegom povedal, že sa necíti dobre. Tí mu napokon pomohli do zakúlisia a podali mu prvú pomoc, na miesto okamžite zavolali záchranku. „Keď prišla záchranka, tak mi dali infúzie, vyšetrili ma. Momentálne sa cítim lepšie. Pripisujem to tráviacim ťažkostiam, ale aj stresu,” dodal Koleník pre Topstar.

Herec si zrejme potrebuje na čas oddýchnuť, svojím fanúšikom sa stihol cez sociálne siete ospravedlniť a oznámiť zrušenie najbližšieho predstavenia.

 

Povazska Bystrica podruhykrat top divaci! 👍 #lensipospimilacik #theatre #comedy #dianamorova #tomasmastalir #janokolenik

A post shared by Actor – Official (@janokolenik) on

 

Filmove bojove pokusy pod dohladom skusenejsich… 🎬🎞👍 #zasklom #tvjoj #milanondrik #janokolenik @selfmadelu

A post shared by Actor – Official (@janokolenik) on

Zdroj: Topstar.sk | Foto: Instagram