Asi najznámejší slovenský choreograf Ján Ďurovčík privítal v septembri minulého roka do rodinky prvorodeného potomka. Na syna Janka čakal takmer 50 rokov, no to nie je všetko, s čím sa môže v tomto období pochváliť.

Režisérovi a tanečníkovi v jednej osobe ide karta! Okrem toho, že sa jeho súkromný život vďaka dieťatku posunul na vyšší level, dočkal sa veľkého míľniku aj v inej oblasti. Po množstve vydarených muzikálov a inscenácií teraz prichádza niečo, s čím sa veru každá celebritná osobnosť popýšiť nemôže.

jan durovcik dieťa

Hrdý otecko chystá životopisnú knihu, ktorá by mala zahrňovať predovšetkým prierez jeho úspešnou kariérou a taktiež zaujímavosti z osobného života. ,,Ja som úprimne hrdý na svoju prácu, čo ale neznamená, že sa pokladám za neomylného a nie všetky inscenácie vyšli, ako som si predstavoval. Ale v globále musím povedať, že som veľmi na svoju prácu hrdý,” Ďurovčík zhodnotil svoje dlhoročné pôsobenie na scéne.

Biografické dielo sa pripravuje pod záštitou vydavateľstva Ikar a keby niet obmedzení, súvisiacich s pandémiou koronavírusu, mohla svetlo sveta uzrieť už skôr. Teraz je ale výroba znovu obnovená, a tak sa fanúšikovia slovenského muzikálového kráľa môžu tešiť na to, že sa o ňom z knižných stránok dozvedia všetko, na čo sú zvedaví.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ/Topstar | Foto: Instagram/Telerano, Barboradurovcikova