Známy slovenský choreograf Ján Ďurovčík spolu s mladučkou manželkou Barborou zažili noc, na ktorú ani jeden z nich do konca života nezabudne. Muzikálová herečka totiž pred pár hodinami priviedla na svet ich prvé spoločné dieťa!

Známy kat z tanečnej súťaže sa konečne dočkal svojho potomka! Ján Ďurovčík sa stal oteckom vo veku 49-rokov, pričom spoločné bábätko nosila pod srdcom len 25-ročná manželka Barbora, ktorú poznáme aj ako herečku zo seriálov Jenny či Nový život.

Len včera sme vás informovali o tom, že známi rodičia, očakávajúci svoju ratolesť, nemali v jeho pohlaví celkom jasno. ,,Neviem zatiaľ s určitosťou povedať, čo to bude. Pred pár týždňami to bol chlapec, ale odvtedy sa nám bábo nechce ukázať,” Barborka prezradila Novému času, ktorému sa teraz podarilo priniesť správu o veľkej novine.

20. september 2020 sa navždy zapíše do pamäte oboch obľúbených tvári. Barborka totiž v nedeľu večer priviedla na svet chlapčeka, ktorý podľa plánu dostal meno po svojom otcovi – Ján. Obom rodičom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: YouTube – RTVSOfficial, Instagram/barboradurovcikova