James Corden opäť prináša nový diel svojho zábavného televízneho formátu s názvom “Carpool Karaoke”. Na miesto spolujazdca si tentokrát zasadla 58-ročná hudobná diva a kráľovná popovej hudobnej scény, samotná Madonna!

Zabávač a svetovo uznávaná hudobníčka sa vybrali spoločne do ulíc preplneného New Yorku. Dvojica si spoločne zaspievala mnohé speváčkine dávne i súčasne hity, ako “Vogue” či “B*tch, I´m Madonna”. Práve počas tejto pesničky si Madonna aj “zatwerkovala”!!! na miestne spolujazdca, čo zrejme neočakával ani samotný James. Dvojica postupne prešla aj k pomalším piesňam a zanôtili si skladbu “Don´t Cry For Me Argentina”, čo ich na okamih aj rozcítilo.

James medzi jednotlivými hudobnými predstaveniami interpretku poriadne vyspovedal a dozvedel sa o nej mnohé zaujímavé veci. Madonna povedala, že jej život v šoubiznise je označovaný ako rebelantský, no v skutočnosti taká nie je. Speváčka sa vyjadrila, že nefajčí, nepije, a dokonca nechodí ani na párty. Počas jazdy veľkomestom prezradila, že je pre ňu dôležité, aby mal jej muž najmä zmysel pre humor. :)

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.