Lásku k móde Dominika Cibulková pretavuje aj do obliekania svojho synčeka. Jakubko tak od narodenia nosí len tie najluxusnejšie značky. Keď si ale chlapčeka vezme do parády otecko, dopadne to úplne inak.

V polovici januára Dominika Cibulková vycestovala do svojho druhého najobľúbenejšieho mesta na svete. V Miami robia tenistke spoločnosť, samozrejme, aj jej milovaní chlapci – manžel Michal a synček Jakubko.

Rodinka pravidelne podniká výjazdy na krásne pláže, kde sa však rozkošný chlapček neraz vybral v oblečení, ktoré mu zvolil Michal. Nakoľko drobčeka väčšinou ošacuje mamina, ktorá si na jednotlivých kúskoch dáva poriadne záležať, outfity od otecka jej oči vôbec nerozžiarili, práve naopak.

,,Keď ťa tata oblieka na pláž… co dum dal. Kubko hastrman…“ napísala blondínka k prvej snímke malej módnej ikony. ,,Dnes je to ešte horšie!!! A ja že to horšie už nejde. Hastrman level 10000. Chudák Kubko, toľko farieb do roka a pol pokope nikdy nevidel a zrazu TOTO,“ okomentovala s vtipom Jakubkov červeno-bielo-modrý overal s chobotnicou v kombinácii s olivovými šľapkami zrhozená Dominika.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova