Zdá sa, že Martin Jakubec nachádza stále novšie a originálnejšie spôsoby, ako zaujať slovenský národ. Po ukážkach Rytmusa a jeho tehotnej partnerky Jasminy Alagič či výzvach na boxerský zápas v ringu prichádza na rad zarážajúca veštba pre celý rok 2019. Tentokrát by sme ale mali byť svedkami udalostí, ktoré môžu s celým svetom prudko zamávať.

Známy spevák a podnikateľ len pred pár hodinami totálne prekvapil fanúšikov zverejnením nevšednej predpovede toho, čo nás údajne čaká a neminie v roku 2019. V nekonečne dlhom statuse sa ocitli aj mená slávnych celebrít, či dokonca obyvatelia iných planét. Manžel Božanky Verešovej spomína taktiež nukleárnu vojnu, prekvapivé výsledky ankety OTO či neslávne známu slovenskú dedinku Fekišovce.

Martin Jakubec

Jakubec tak sľubuje poriadne zvláštny mix udalostí, ktoré by mali nastať už čoskoro, pričom prechádza od politiky cez šoubiznis až po celosvetové dianie. Prostredníctvom kuriózneho príspevku sa dozvedáme rôzne veci, ako napríklad to, že expremiér Robert Fico sa stane ústavným sudcom, Martin Jakubec si preberie sošku z prestížnej ankety OTO, americký prezident Donald Trump zachráni svet pred skazou alebo že na Slovensko zavítajú mimozemšťania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

A čo vraj čaká slovenské celebrity?

V závere netradičnej prognózy si spevák neodpustil urážky niekoľkých známych postáv z nášho šoubiznisu. „V septembri má raper Rytmouse a Jasalka prírastok do rodiny a narodia sa im šteniatka podobajúce sa na nich. Bude to veľká oslava slovenského šoubiznisu a všetci im budú radostne gratulovať. Súbežne Andrej Bičan postúpi ďalšiu liposukciu, ktorá mu zdeformuje tvár ešte viac, ako ju má doposiaľ. V októbri spevák Kuly z Desmodu ukončí svoju kariéru, uprednostní žranicu pred hudbou a nahradí ho nový frontman s umeleckým menom Buly – ten bude pochádzať z Malženíc pri Trnave, inak rodák z Fekišoviec,“ odhaľuje veci, ktoré sa vraj udejú v závere roka.

Je teda zjavné, že Martin Jakubec sa skutočne pred nikým a pred ničím nezastaví . Ktovie, či sa tento veštecký výplod dočká reakcií aj zo strany spomenutých osobností. A čo si o jeho slovách myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov.

Celá veštbu Martina Jakubca:

Martin Jakubec

Zdroj: Facebook/MartinJakubec | Foto: Facebook/MartinJakubec