O mužovi menom Martin Jakubec je známe, že svoj názor vyjadruje priamočiaro a bez akýchkoľvek okolkov, pričom problém nemá pustiť sa ani do celebrít. Okrem rapera Rytmusa či komičky Evelyn prezradil nemilé slovo aj na moderátora Andreja Bičana.

Česrvtý ženáč sa netají tým, že voči určitým osobám zo slovenského šoubiznisu prechováva nesympatie. Len nedávno sa napríklad Martin Jakubec vyjadril na adresu Rytmusa, o ktorom povedal, že by mal ukončiť kariéru, pretože je nadbytočný v rapovej scéne.

jakubec

To však nie je ešte nič oproti tomu, ako označil komičku a moderátorku Farmy X Evu Krámerovú. Evelyn je totiž podľa neho negramotná moderátorka so škrekľavým hlasom. Spevákovi ale leží v žalúdku aj ďalší moderátor a komik, ktorého jedni milujú a iní ho nemôžu ani cítiť. A práve k druhej skupine sa radí i Martin. Reč je o Andrejovi Bičanovi, ktorému prostoreký idol babičiek naložil asi tak ako nikto.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Keď vidím Bičana, vyteká mi žlč z ucha. To je podľa mňa obyčajný tajtrlík, ktorý proste je už tak vyťahaný s plastikami, až sa mu deformuje tvár. Takže, to je ďalší taký otras moderátorský zjav,“ bez hanby uviedol v rozhovore pre Rukahore.sk známy hudobník. Tak čo, prikláňate sa v tomto prípade na Jakubcovu stranu? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Andrej Bican

Zdroj: Rukahore.sk | Foto: Instagram/andrejbican, Facebook/Martin Jakubec