Spevák, producent, moderátor, politik, mentor a najnovšie aj módny guru! Od včerajšieho dňa má totiž Martin Jakubec pod palcom novú internetovú reláciu Módny žurnál s Martinom Jakubcom, v ktorej hodnotí outfity a celkovú vizáž slovenských celebrít. V pilotnej časti si posvietil na to, ako sa osobnosti vystrojili na prvé kolo volieb!

16. marca pristúpilio k volebným urnám množstvo známych slovenských celebrít, ktoré sa pri tejto príležitosti nechali i zvečniť. To však vtedy ešte netušili, že sa o pár dní dostanú do rúk nového člena módnej polície Martina Jakubca.

Jakubec

Dominika Mirgová

,,Dominika Mirgová, no neviem, mi príde, ako by išla do potravín, v tejto chvíli v tomto kabáte. Alebo ja neviem, na roľu, „ spevák sa vyjadril k outfitu bývalej Superstaristky, pričom jej topánky ohodnotil ako do záhradky. Avšak dodal, že to nie je podľa neho až také zlé, i keď na voľby by sa vraj mala mladá mamička obliecť úctivejšie. Namiesto dlhého kabátu by tak Martin na Domči radšej videl koženú bundičku.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Do pazúrikov nového módneho kritika sa dostala aj čerstvá tehuľka, ktorá na voľby taktiež zvolila ležérnejší look. ,,Spodok dajme tomu dobrý, štandardné nohavice, bunda nie je zlá, to je ešte také štýlové, tá kožušinka,“ začal Jakubec, dúfajúc, že kožušinka nie je pravá. Následne prišla horšia časť jeho výkladu. ,,Keď sa pozriem na vlasy, to je neupravené, to je rozhodené, to ako keby jej tam vybuchla nejaká Etna,“ nešetril Veronikinu korunu krásy kontroverzný hudobník.

Barbora Švidraňová

,,Tak toto je ďalší kvietok, toto je vlastne ďalšie zjavenie,“ utrúsil Martin pri pohľade na Barboru Švidraňovú. ,,Ľadvinka, ako keby sme boli v 90. rokoch. Ja oceňujem Švidraňku, že chcela byť retro… tie tenisky, no dobre, dajme tomu, že za to nemôže, ale bunda nie je zlá,“ okomentoval slovenskú speváčku a herečku jej „kolega“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Potom sa však nový módny guru prihovoril zrejme všetkým spomínaným kráskam. ,,Milé dámy, ja sa vás pýtam na rovinu. Ja viem, že ste išli neformálne na formálny akt neformálne voliť v neformálnom outfite, ale keď tu takto pózujete a keď tu takto sa cvakáte a robíte si selfíčka, tak sa podľa toho, prosím vás, správajte. Tak sa, prosím vás, obliekajte vhodne a adekvátne,“ nešetril slovenské krásky Jakubec, pričom názor na jeho slová kritiky nám môžete zanechať v komentároch na Facebooku!

Módny žurnál s Martinom Jakubcom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska. sk | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial,_basie_, veronikaostrihonova, Facebook/Martin Jakubec, Pluska.sk