Martin Jakubec to opäť prehnal. Tentokrát sa rozhodol kvôli kúsku mediálnej slávy uraziť slovenskú speváčku Celeste Buckingham v súvislosti s jej nedávnym rozchodom. Jeho ostré slová však nezostali bez povšimnutia a na hŕstku urážok nezareagoval nik iný než Celestin bývalý partner!

Po tom, čo médiá zaplavila informácia o nečakanom rozchode Celeste s podnikateľom Alešom Mlátilíkom, sa o rozruch postaral samotný Martin Jakubec. „Rada do života pre mužov: Nikdy si neberte mladé teliatko. Tobóž takýto kombajn, ak ste vy sám tenký klások,” napísal pod fotografiu bývalých partnerov.

Inak kľudne by sa mohla táto Celéste premenovať na Celestínske cesto na rezance. Ona a 24? Vypadá ako 50-ročná tetka po 4 vynosených deťoch. Takže Alešovi sa nečudujem,” Jakubec pokračoval v urážaní, čo nenechalo chladného speváčkinho ex-partnera.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aleš však miesto ostrých urážok a pohŕdania vyjadril svoj názor na Martinovu reakciu slušným spôsobom s inteligentným postojom. Okrem toho, že si nedávnu lásku Buckingham zastal, vyjadril pár milých slov na adresu všetkých žien. Jeho komentár síce slovenský “wanna be šoumen” po chvíľke zmazal, avšak vy si ho môžete prečítať v článku nižšie!

Alešova reakcia na Jakubcov príspevok o Celeste

View this post on Instagram

Speváčka Celeste Buckingham (24) tvorila od minulého roka pár s českým podnikateľom Alešom Mlátilíkom (42), ktorého diváci poznajú hlavne z markizáckeho Telerána. Ruka v ruke sa ako zamilované holubičky objavovali aj na spoločenských akciách a brunetka bola zaľúbená až po uši. Žiaľ, ani tento vzťah jej však nevydržal. Aleš sa inšpiroval zrejme mnou. Tak isto som to urobil aj ja s Božankou. Nie len ženy púšťajú k vode chlapov, ale novým trendom je práve opak. Takže rada do života pre mužov: nikdy si neberte mladé teliatko. Tobóž takýto kombajn, ak ste vy sám tenký klások. Inak kľudne by sa mohla táto Celéste premenovať na Celestínske cesto na rezance. Ona a 24? Vypadá ako 50 ročná tetka po 4 vynosených deťoch. Takže Alešovi sa nečudujem. To pri nej už aj Božanka môže povedať že má 24 💁‍♂️💋 #celeste #celestebackingham #buckinghampalace #celestine #rezance #cesto #kombajn #spevacka #rozchod #rozvod #spravnavolba #mladabozanka @plusjedenden @di_dijanka

A post shared by Ⓜ️artin Jakubec Official®️ (@martinjakubec_official) on

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.