Je to presne týždeň, čo celé Slovensko začalo riešiť extravagantnú udalosť, aká v našom šoubiznise nemá obdoby. Reč je o svadbe Martina Jakubca a Božanky, ktorá bola zamilovanou dvojicou vopred avizovaná ako najvýnimočnejšia udalosť storočia. Hoci nad celým obradom stále visia isté otázniky – novomanželia si údajne po svadbe užívajú poriadny luxus!

Dlhoočakávaná svadba prominentnej dvojice nakoniec, bohužiaľ, veľkolepé sľuby nenaplnila. Namiesto búrlivej hostiny s množstvom platiacich zákazníkov sme tak mohli vidieť len malú uzavretú svadbičku s pár ľuďmi a kopou novinárov. Čerstvý manželský pár však popiera akékoľvek dohady o tom, že by táto udalosť mala skončiť fiaskom. Jakubec sa dokonca pochválil tým, že vďaka svadbe s Božankou si zarobil astronomickú sumu peňazí!

jakubec bozanka

Extravagantná dvojica si má v týchto chvíľach užívať vytúžené medové týždne, o akých sníva asi každý. Jakubec sa totiž prostredníctvom sociálnej siete neváha podeliť so všetkými skvelými zážitkami. Krátko po svadbe si to tak aj s Božankou podľa jeho slov namierili priamo na pláže do Malibu, odkiaľ mali poputovať do veľkolepého Las Vegas.

martin jakubec

Ďalšie ich kroky vraj smerovali do slávneho Los Angeles, pričom o pár dní majú v pláne navštíviť slnečné Miami. Známy spevák o všetkom informuje svojich sledovateľov a v každej destinácii si urobí aspoň jednu krásnu fotku. Na jeho záberoch však niečo nesedí. Pozornému oku ľudí totiž nemohol uniknúť jeden veľmi podstatný detail.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                   ho >>>TU<<<

jakubec

„A Božanka je kde?“ opýtal sa zarezene jeden z fanúšikov – pri prezeraní všetkých spevákových fotiek z úžasnej svadobnej cesty sa nedá prehliadnuť fakt, že Jakubec je na každej snímke celkom sám. Žeby potenciálny poslanec vytiahol z archívu staré zábery, na ktorých kedysi na spomínaných miestach pózoval? Alebo sa len jeho manželka nemá chuť s ním toľko fotiť? Zdá sa, že aj okolo medových týždňov tejto dvojice sa vynárajú ďalšie nezodpovedané otázky…

jakubec

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Instagram/MartinJakubec_official, Facebook/MartinJakubec