Už sa zdalo, že zlo smerujúce zo strany speváka Martina Jakubca k aktuálne najsledovanejšiemu páriku nášho šoubiznisu utíchlo, no opak je pravdou. Martinovi leží raper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič stále hlboko v žalúdku, čoho dôkazom je jeho najnovší príspevok.

To, že spevák Martin Jakubec nemá o našom najpopulárnejšom raperovi dobrú mienku, je už dlho známe. Avšak situácia sa vyhrotila po tom, ako Rytmus a Jasmina Alagič na Štedrý večer vyhlásili, že spolu čakajú svoje prvé dieťatko.

Martin Jakubec

Milovník šlágrov pravdepodobne nestrpel, že verejnosť venuje viac pozornosti Patrikovi a jeho snúbenici než jemu a Božanke, preto začal šíriť informáciu, že správa o tehotenstve nie je pravdivá. Po tom, ako ale raper zverejnil zábery z Jasmininho ultrazvuku, musí byť všetkým nad slnko jasné, že kráska nosí pod srdcom naozaj dieťatko. A práve táto skutočnosť zrejme opäť Martina podnietila k ostrému príspevku.

Rytmus a Jasmina

,,Hentá Jasalovička vraj čaká decko. Myslím skôr, že šteniatke prídu na svet. Pudel je pekný, lenže ona nezaprie, že je inoorientka. A jej Fejker R*ť mus vraj videl dieťa a je unesený. Videl zrejme Svátú Máriu. Už, prosím, dajte pokoj s touto sebrankou,“ Jakubec zanechal na svojom instagramovom profile odkaz. Avšak to nie je všetko, ďalej totiž vyrukoval s informáciou, že s Božankou porodili malého R*ťmusa, k čomu priložil aj kontroverzný záber.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Sa teraz pose*ieme, že čakajú decko? To ako nikto iný nečaká akože decko? My sme opäť prví s Božankou. Porodili sme totiž dieťa – malého Riťmusáka. Teraz nám, prosím, gratulujte, čakáme na to. Chceme gratulácie. Len my môžeme, hentí už nikoho nebudú zaujímať,“ napísal k obrázku, na ktorom sa medzi ním a jeho manželkou nachádza malý černoško.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official | Foto: Instagram/martinjakubec_official, jasmina_alagic