Martin Jakubec patrí medzi najkontroverznejšie tváričky nášho šoubizu. Kvôli spevákovmu častokrát prehnane podrezanému jazyku sa jeho meno spája s nejednou vyhrotenou kauzou, pričom najnovšie si zobral na mušku rovno porotu obľúbenej televíznej šou The Voice.

Čo na srdci, to na klávesnici. Aj tak by sa dalo opísať aktuálne pôsobenie Martina Jakubca, ktorý sa rozhodol verejne zosmiešniť úspešného slovenského interpreta Kaliho a jeho kolegov v porotcovských kreslách. „Mám pocit, že si doma nemá čo na seba obliecť. Stále je v tej prepotenej červenej handre,“ bavil sa na raperov účet.

Dôvod, prečo je porota oblečená stále v tých istých outfitoch, čo Kali len nedávno vysvetlil vo svojom vyjadrení na sociálnej sieti, nájdete >>>TU<<<. To však vôbec nie je všetko. Jakubec sa rozhodol čo-to podotknúť aj na adresu speváčky Jany Kirschner.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kirschner je vždy nejako mimo. Treba ju deložovať, rád ju nahradím. Ona je už relikvia,“ prskal nad Janiným vystupovaním spevák. Okrem toho nešetril ani neadekvátnymi urážkami či dokonca ponukou, že by jej miesto v The Voice mohol zastať práve on.

Je teda otázne, či sa na tieto ostré slová rozhodne Kirschner zareagovať, avšak pokiaľ áno, zrejme to bude opäť s poriadnou dávkou humoru ako pri jej poslednom odkaze pre „hejterov“ danej šou. Pozrieť si ho môžete po kliknutí >>>SEM<<<.

Foto: Instagram/Martin Jakubec, The Voice Česko Slovensko, Facebook