Posledné mesiace roku 2018 patrili jednoznačne Martinovi Jakubcovi a jeho svadbe s Božankou Verešovou. Ako sa však nedávno ukázalo, žiadny manželský zväzok medzi dvojicou nie je, pričom spevák sa netají tým, že by rád našiel svoju spriaznenú dušu. Žeby ňou bola známa exfarmárka?

Kontroverzný Slovák sa pred časom vyjadril, že by rád spoznal ženu, s ktorou by mohol tvoriť pár. ,,Rád by som takú našiel, len žiadna ma zatiaľ nenašla, nepochopila, ani neohúrila… Snáď raz,” zneli nedávne slová Martina Jakubca.

Martin Jakubec

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že sa má Martin v blízkej budúcnosti objaviť v televíznom projekte po boku víťazky prvej série Farmy, pričom podrobnosti o programe zatiaľ známe ešte nie sú. Avšak práve Andrea Járová je žena, s ktorou speváka spája nielen práca, dokonca s jej menom neváha použiť ani slovo láska. ,,Myslím si, že to je láska ako vyšitá s Andrejkou,“ napísal nám do redakcie Jakubec.

Andrea Jarova

,,Keby Andrejka nebola zadaná, už dávno sme spolu, preto lebo je krásna žena a ja ju mám moc rád. Je to žena, aká sa mi veľmi páči. preto najbližšie letím za Andrejkou na Miami, aby sme boli nejaký čas spolu,“ šokuje 35-ročný hudobník, ktorý nemá v úmysle v blondínkinom súkromí nič kaziť. ,,Lenže ja jej vzťah nebudem narúšať, pretože svojho muža miluje. Prajem im to. Ale ak náhodou niekedy bude sama, počkám si na Andrejku. Sme rovnako naladení energiou, rozumieme si, sme takí blázni. A blázni sa radujú,“ Martin nešetril slovami chvály na adresu silikónovej dračice.

Martin Jakubec

Táto dvojka sa dokonca môže pochváliť spoločným videom, v ktorom playmatka so zasneným pohľadom na milovníka šlágrov vyhlasuje, že je mužom jej života. A hoci bola asi táto snímka natočená v rámci srandy, podľa Martinových slov je jasné, že medzi nimi určite nejaké to puto je.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/martinjakubec_official, playmateandrea