Martin Jakubec sa v minulosti dostal do pozornosti najmä prostredníctvom ľudových pesničiek, ktoré bavili najmä staršiu generáciu. Dnes jeho meno zaplavuje médiá, a to najmä preto, že svojimi vyjadreniami uráža množstvo známych tvárí.

Jakubec sa po kauze s jeho „bývalou manželkou“ Božankou dostal do situácie, kedy osočuje a uráža verejne známe tváre za účelom zviditeľnenia sa. Zdá sa, že mu táto taktika poriadne vychádza, keďže sa okrem mediálneho priestoru môže tešiť aj pohodlnému životu, aký si môže dopriať len málokto. Teda, aspoň podľa jeho slov.

Slovenský „wanna be“ šouman totiž zverejnil príspevok, kde sa pochválil nadobudnutým majetkom a životom, po akom by túžil zrejme každý. „Som so sebou spokojný. Ráno sa zobudím a je zarobené. Dom môj hrad, vonku Sko a ďalšie hračky na hranie,“ uviedol, pričom vyzdvihol aj fakt, že odkedy nemá partnerku, investuje väčšinu financií len do seba a je doslova v „plnke“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ženy sú drahá hračka, preto si radšej kupujte nové auto každý polrok ako ja a budete OK,“ dodal na záver, pričom si neodpustil zverejniť snímku spred tmavého Mercedesu triedy S350 prezývaným aj ako „riaditeľský voz“.

Foto: Instagram/MartinJakubec_Official, Twitter