O spevákovi Martinovi Jakubcovi nebolo dlhšiu dobu počuť, čo ale neznamená, že doma v kúte potichu šúcha nohami. Expert na muziku sa stále drží vytýčených cieľov, súvisiacich najmä s politickými tendenciami. Momentálne sa uchádza o post prezidentského poradcu v oblasti sociálnych sietí, na čo sa cíti byť ako stvorený!

Keď Jakubec zavetril voľný pracovný flek priamo v paláci, okamžite zbystril pozornosť. Do politiky sa snaží dostať už nejaký ten piatok a pre post poradcu Zuzany Čaputovej na sociálne siete disponuje všetkými možnými kvalifikáciami.

Martin Jakubec

„Bez problémov môžem nastúpiť aj budúci týždeň. Jedinú požiadavku, čo mám, že chcem prezidentku sprevádzať na každom kroku,“ tvrdí známy manažér, dávajúc jasne najavo, že na uvedenú pozíciu ho prilákali najmä sympatie k hlave nášho štátu. „Som väčší fanúšik jej outfitov ako politiky, ale mám pocit, že by sme si rozumeli ľudsky. Mne sa ona ako baba ľúbi a ja by som ju vedel rozosmiať, zabaviť, potešiť,“ myslí si Jakubec.

Čo sa profesionálnych schopností týka, tam vraj nemusí pani prezidentka ani na okamih pochybovať. „Ježišmária, veď ja som internetový fenomén. Veď kto bol v roku 2004 vyhlásený za vôbec prvú internetovú celebritu na Slovensku? A kto už lepšie môže ovládať sociálne siete ako ja, veď som všade, všetci o mne vedia a spravujem asi dvadsaťpäť domén,“ chváli sa umelec, ktorého sebavedomie by sa asi viacerým ľuďom veľmi hodilo.

Martin Jakubec je iný ako všetci ostatní!

Spevák, disponujúci vzdelaním z dvoch vysokých škôl, má o výkone práce jasnú predstavu – poprednej političke ponúka skutočne lukratívne bonusy. „Mnohí spozornejú pri mojom silnom zápale pre prácu, zodpovednosť, precíznosť a svedomitosť, pre moje vysoké pracovné tempo. Keď pracujem, som ako píla. A v súčasnosti kolektívy zamestnancov majú tendenciu hrať hru takzvaných nepracujúcich. To znamená, že sa len tvárime, že robíme. Ako vorkoholik, ktorý pracuje 20 hodín denne, som všade ako čierna ovca. Ale Zuzana by si zaslúžila mať pri sebe niekoho takého, ako som ja. Cítim, že naše energie z pracovnej stránky by do seba zapadli. Ona je zodpovedná a ja by som ju na úrade rozveseľoval, aby sa viac smiala. Krásne ránko, pani prezidentka, nech sa páči, kávička, aký dáme dnes statusík na stránku, povedzte…“ 

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana čaputová

Zdroj: Plus7dni.pluska.sk | Foto: Instagram/Zuzana_caputova, Facebook/Martin Jakubec