Okolo mena Martina Jakubca obletelo za posledné mesiace množstvo káuz. Po tom, čo vyzval Rytmusa na súboj v ringu či priznal, že vzťah s Božankou bol len marketingový ťah, prišiel rad na jeho návrat do televízie. A to rovno po boku známej krásky z Farmy!

Martin Jakubec sa už čoskoro opäť objaví na našich televíznych obrazovkách! Prvotný impulz o pripravovanom natáčaní pritom zverejnil samotný šouman na svojej sociálnej sieti, kde ho môžeme vidieť po boku štyroch osobností. Fanúšikov však najviac zarazila prítomnosť krásnej blondínky sediacej oproti spevákovi, pričom si mnohí mysleli, že ide práve o Moniku Haklovú. Pravda je však úplne iná.

Podľa našich informácií sa mal Jakubec v danom projekte spojiť práve s víťazkou prvej série Farmy. „Nejedná sa o Moniku Haklovú, chráň Boh, ale o playmate Andrejku Járovú,“ prezradil nám samotný Martin. Na natáčaní pre slovenskú televíziu sa však nedali dokopy len dve kontroverzné tváre slovenského bulváru – na prípravách novej šou nechýbal ani člen kedysi slávnej skupiny s názvom Kopytovci Marcel Nemec.

Je teda otázne, akej relácie sa zúčastnila práve táto zostava, no mnohí fanúšikovia veria, že ide o návrat starej-dobrej Bez servítky. Nechajme sa ale prekvapiť.

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/Andrea Járová