,,Film, aký na Slovensku ešte nemal obdobu,“ presne to sa píše na Jakubcovom oficiálnom webe! Nevšedný umelec sa tentokrát rozhodol privoňať aj k svetu kinematografie a momentálne natáča celovečernú komédiu s názvom Fenomén. A skúste hádať, kto v ňom schytal hlavnú postavu? Presne tak, spevák obsadil do filmu sám seba!

Presný popis filmu a do neba volajúce chválenkárstvo, presne to nájdete na oficiálnej webovej stránke Martina Jakubca. A ako film opisuje samotný autor? (Gramatiku ponechávame nezmenenú) :)

„Martin Jakubec- prototyp self-made mana a miláčik žien (vyššieho veku) vystupuje z limuzíny na vrchole vlastnej kariéry a dosiahnutej spokojnosti. Čo je však za tým? Od prvopočiatkov v rodnej dedine sledujeme Martinov vývoj z päť ročného chlapca snívajúceho o tom, že raz stane po boku retro boha Dušana Grúňa. Podporovaný vlastnou rodinou a miestnimi postavičkami sa cez speváka na ľudových zábavách v mladom mužovi rodí nezničiteľný potenciál a drobné hviezdne maniere. Film aký na Slovensku nemal obdobu, práve prichádza. Martina Jakubca budete milovať ešte viac.“

jakubec

Zaujímavý je však časový sklz filmu. Žeby to natáčanie Martinovi až tak dobre nešlo? Ešte včera bola na jeho webe uverejnená premiéra filmu na 17.11.2016, ale nebojte sa, nič ste nezmeškali. Po tom, čo sme ho kontaktovali prostredníctvom Facebooku a opýtali sme sa na jeho film, odpovedal dosť neurčito. Premiéru snímky nám stanovil na „2017/2018“ a na svojej stránke uviedol, že film bude uvedený 17.02.2017.

chat

Ako to teda bude, ukáže len čas. My by sme ešte chceli poukázať na fakt, že Martin na Facebooku prezentuje svoju vyťaženosť a skutočnosť, ako dostáva tisícky správ a nemá kedy odpisovať. Preto sme mu vďačné, že nám odpísal ani nie za dve hodiny. ;-)

Zdroj: Facebook, martinjakubec.sk