Meno Martina Jakubca bolo za posledné mesiace skloňované viac než dosť. A hoci sa úlety známeho producenta čoraz častejšie stávajú terčom kritiky, Jakubec sa môže ešte stále pochváliť silným záujmom médií i zvedavých fanúšikov, ktorých najnovšie potešil veľmi zaujímavou novinkou.

Milovník šlágrov sa preslávil nielen nevšednou hudobnou tvorbou, ale najmä kontroverzným sobášom s kolegyňou Božankou Verešovou, okolo ktorého zostalo množstvo nezodpovedaných otáznikov. A aj keď podľa najnovších informácií išla dvojica od seba, Jakubec naďalej pokračuje štýlom sebe vlastným.

Jakubec

Populárny motivátor je veľmi dobre známy svojou záľubou komentovať dianie v slovenskom šoubiznise, pričom sa neraz naváža aj do obľúbených osobností. A práve celebrity môžu najnovšie rozhodnutie Martina Jakubca ešte dlho predýchavať! Spevák totiž prostredníctvom sociálnej siete informoval o novej relácii, ktorej pilotný diel si budú môcť priaznivci netradičnej dávky úprimnosti a humoru pozrieť už dnes večer.

Nový projekt s názvom Módny žurnál s Martinom Jakubcom, ktorý sa má konať pod záštitou denníka Plus Jeden Deň, tak prostorekému hudobníkovi dáva priestor na sledovanie a hodnotenie outfitov celebrít na spoločenských podujatiach. Jakubec sa týmto pádom stáva novým členom slovenskej módne polície – samozrejme, sľubuje, že si servítku pred ústa rozhodne dávať nemieni.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec