Spevák a producent Martin Jakubec neprestáva šokovať. Po odhalení zarážajúcich klamstiev a údajnej predvolebnej kampane v podobe falošnej svadby s Boženou Verešovou prichádza rozvod. Hoci sa dvojica oficiálne ani nezosobášila, milovník starších hitov plánuje túto udalosť patrične osláviť – a nie zadarmo.

Pred pár hodinami zverejnil Jakubec ďalší nečakaný oznam. Tentokrát navrhol širokej verejnosti možnosť zúčastniť sa na jeho lukratívnej rozvodovej párty. Oslava by sa mala konať presne v Deň zamilovaných, a teda 14. februára 2019.

jakubec

Nádejný poslanec sa vo svojom príspevku nezabudol zmieniť o tom, že svadba storočia i originálna „značka“ Božanka vznikli pod jeho záštitou, pričom znovu zdôraznil, ako zle celé mediálne dianie vplývalo práve na jeho fiktívnu manželku. V závere svojho prejavu tiež ohlásil, že sa na Valentína bude konať udalosť, na ktorej sa môže každý záujemca dobrovoľne zúčastniť.

Stačí si zakúpiť vstupenku v hodnote 150 eur, čo je však na pomery Martina Jakubca prekvapivo nízka cena. Kontroverzný hudobník totiž nedávno zverejnil cenník svojich služieb, z ktorého je jasné, že za väčšinu úkonov požaduje niekoľko násobne vyššie čiastky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec bozanka

Zdroj/Foto: Instagram/Martinjakubec_official