Martin Jakubec rozhodne patrí medzi osoby, ktoré si servítku pred ústa dávať nemienia. Po nespočetných urážkach známych celebrít sa najnovšie obul zo legendárneho frontmana kapely Tublatanka, ktorého verejne totálne zosmiešnil. Tentokrát sa ale od ľudí negatívnych ohlasov nedočkal.

Pred pár dňami sa odohrala udalosť, ktorá aktuálne baví celé Slovensko. Na slávnostnom ceremoniáli otvorenia nového štadióna ŠK Bratislava totiž došlo k poriadnemu trapasu. O ten sa postarala práve kultová slovenská kapela na čele s Maťom Ďurindom.

Mato Durinda

Tublatanka mala byť príjemným spestrením dňa, no ich vystúpenie napokon skončilo veľkým fiaskom – populárna pieseň s názvom Dnes bola odspievaná na veľmi nevydarený playback, pričom chyby známeho speváka bili do očí viac, než by bolo vhodné. Ďurinda si totiž poplietol rytmus i slová, a tak v konečnom dôsledku vyznelo celé vystúpenie neuveriteľne komicky.

mato durinda

Reakcia Martina Jakubca

Nebol by to Martin Jakubec, keby sa komentovania významnej udalosti okamžite neujal. Milovník hudobných šlágrov si tak na lídrovi rockovej kapely parádne zgustol a pokazené vystúpenie označil za veľký trapas, aký sa vraj podobá na predstavenie hudobníka pod vplyvom.

Za tieto výčitky si ale spevák kritiku nevyslúžil – o tom, že v tomto prípade jeho slová až takým prešľapom neboli, svedčia nielen súhlasné komentáre pod príspevkom, ale i viacero článkov a príspevkov objavujúcich sa v médiách aj na sociálnych sieťach, ktoré Maťa Ďurindu za spackanú pieseň vo veľkom zhadzujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Spackané vystúpenie Tublatanky

 

Zdroj: Facebook/MartinJakubec, Streamable | Foto: Facebook/MartinJakubec, Instagram/#Matodurinda