Autor kontroverzných hudobných hitov ľuďom stále dokazuje, že ho naozaj nič nezastaví! Po nedávno vypustenej skladbe o Rytmusovi, Jasmine Alagič a Dare Rolins sa Jakubec najnovšie ukázal po boku známej krásky z vidieckej reality show Farma. Obaja aktéri si vzájomnú spoločnosť užívali natoľko, že sa rozhodli ponúknuť fanúšikom pikantný návrh.

O Martinovi Jakubcovi je veľmi dobre známe, že má dianie v slovenskom šoubiznise tak povediac zmáknuté. Populárny komentátor všetkého, čo sa celebrít týka, dokonca zalovil vo vodách drsnej markizáckej šou, z čoho vzniklo veľmi zaujímavé spojenie.

Známy spevák a ex-farmárka Božena Candráková sa poznajú už dlhšie, keďže sa v minulosti podieľali na natáčaní svojrázneho videoklipu s názvom Mrázik Slovakia. Martin sympatie k atraktívnej plavovláske neskrýva ani dnes, pričom dvojica bok po boku sľubuje, že sa ľuďom po splnení jedinej podmienky ukáže úplne bez šiat.

,,Tak moja mladučká láska Boženka je kočka ako lusk. Vieme sa baviť, smiať, tešiť sa nielen z hudby, ktorá nás spojila. K tomu pekné šťavnaté citróniky, ri*ka ako malý bonbónik, doslova moja princezná,“ nový módny guru nešetril smerom k Božke lichôtkami.

Bezprostredne nato už prišla ponuka, na akú by si trúfol len málokto. ,,Od pol pása do pol pása. Ak budete chcieť vidieť naše prednosti a prekročíme hranicu 1000 lajkov pri fotke, dáme pokračovanie – hore aj dole bez…,“ zaklincoval to Martin. Stačí teda, aby šteklivá snímka známych tvárí získala minimálne tisícku lajkov, a Jakubec s krásnou Božkou vraj úplne zhodia šaty!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official | Foto: Instagram/martinjakubec_official, YouTube