Vzťah Jakuba Prachaře (34) a Agáty Prachařovej prešiel viacerými horskými dráhami, keď ho mala údajne modelka už niekoľkokrát podviesť. Aj počas náročného tehotenstva došla kríza rodičov do takej fázy, že moderátor bol dokonca odsťahovaný. Nakoniec však všetko prekonali, no ani Jakub nie je žiadna naivka.

Vzťah Jakuba a Agáty bol ako na hojdačke a obľúbený moderátor si musel prejsť viacerými podozreniami na neveru svojej manželky. Posledne sa mala zapliesť s fotografom Dereckom Hardom, a tak vzniklo podozrenie, koho Agátino dieťa vlastne je. Aj keď sa všetko utriaslo a moderátor sa vtedy k nešťastnej tehotnej Agáte vrátil, zdá sa, že o otcovstve sa rozhodol presvedčiť pomocou DNA testov a nespoliehal sa len na pekné slovo manželky.

Aj keď v minulosti Agáta akékoľvek úvahy o testoch otcovstva zmietla zo stola, jej kamarátka prezradila pre český Blesk celkom inú verziu a podľa jej slov už Jakub príliš Agáte neverí. Po poslednej nevere mal mať pochybnosti o tom, či je dieťa skutočne jeho, a tak trval na DNA testoch otcovstva: “Nakoniec musela ísť na testy otcovstva ešte behom tehotenstva. Tie, našťastie, potvrdili, že je Jakub biologickým otcom dieťaťa,” dodal zdroj a poznamenal, že toto malo Prachaře na čas ukľudniť. Snáď sa nepríjemné obdobie pre mladú rodinku skončilo a teraz si už len vychutnajú výchovu čerstvo narodenej dcérky Mie.

Prachařovci krízu ustáli, no Jakub údajne poslal Agátu na testy otcovstva

Agáta už porodila malú dcérku Miu

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk